Hotmail Mail Adreslerinde Sorun!


#1

Merhabalar,

Sitemize kayıt olurken lütfen hotmail yerine başka bir mail servis sağlayıcı kullanırsanız memnun kalırız. Her türlü doğrulayıcı işlemi yapmamıza rağmen hotmail mühendisleri gönderdiğimiz mailleri kullanıcılarımıza ulaştırmıyor. Sizden ricamız var olan hotmail adreslernizi gmail, yahoo, yandex servislerine dönüştürmeniz.

Teşekkürler
Herbibk Team


#2

#4

Hotmail ile kayıt yaptırmak isteyen kullanıcılarımız, @herbibk.com adreslerinden gelen mailler için kural tanımlamaları gerekmektedir. Lütfen hotmail ile kayıt yapmadan önce aşağıda belirtilen ayarları yapınız!

Bu kuralı tanımlamak için mail seçenekler bölgesinden güvenli ve engellenmiş göndericiler bölümü seçilerek, bize ait olan adresi güvenli olarak tanımlamanız gerekmektedir.

Bunun için altı kırmızı işaretli olan butona basınız.

Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır buradan Options / Seçenkler bölümüne giriniz.

Yeni gelen pencere mail adresinize ait ayarlar bölümüdür burada altı işaretli olan bölüme giriniz.

Gelen bölümde Safe Senders / Güvenli Kullanıcı bölümünü seçiniz.

Bu alana güvendiğiniz domain ve mail adreslerini ekleyebilirsiniz. Aşağıda resimdeki gibi listeye @herbibk.com adresini ekleyerek maillerin tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ne yazık ki diğer mail adreslerine maillerimizi ulaştırabiliyorken hotmaile göndermiş olduğumuz mailler hotmail tarafından engellenmektedir. Hotmail göndermiş olduğumuz mailleri kuyruğa alıp bir süre sonrada silmektedir. Bu yüzden Hotmail adresine göndermiş olduğumuz mailler bu ayarlar olmadan posta kutunuza düşmeyecektir.

Saygılarımla…


#6

artık hotmaile atılan mailler ya spam klasörüne düşüyor ya da inboxa o yüzden bu konuyu kapatıyorum.


#7

#8