Daylong Extreme Güneş Kremi

Arkadaşlar iyi bir güneş koruyucu istiyorsanız cilt lekelerin varsa cilt doktorumun önerdigi daylong extreme özellikle tavsiye ederim garnier lancome gibi ürünler eczane ürünleri olmadıgı için yeterli korumayı sagladıgını düşünmüyorum DAYLONG EXTREME suya dayanıklı ve günde bir kullanım bütün güne yetiyor defalarca sürmenize gerek kalmıyor. Öneren doktorum NESLİHAN DOLAR kendisi öyle bir geçer zamanki dizisinde berrin karakterini oynayan YILDIZ ÇAGRI ATİKSOY un doktorudur. ve cildinin inanılmaz degişimi yaptıgı tedaviler sayesinde olmuştur

Güneş ışınlarıyla başımız her zaman dertte. Özellikle hassas ve çil oluşumuna müsait bir cildimiz varsa. Bana da eczacımız yaz kış kullanabileceğim ve porselen gibi bir cilt sağlayacak bir Güneş kremi olarak coppertone losyon spf50 yi önermişti. Sonuçtan memnunum ancak ciltte yağlı veya Islak gibi bir görüntü bırakabiliyor gün içerisinde terleme olunca da bu görüntü daha fazla oluyor. Merak ettiğim, daylong extreme bu konuda nasıl bir performans sergiliyor ?

Güneş kremini görünce nedense bana bu haberi hatırlattı, sanırım yaşlanmayı geciktirici bir etkisi de var.

http://www.rotahaber.com/kimse-52-yasinda-olduguna-inanmiyor-p6-aid,18452.html

Güneş kremlerinin cildi zararlı etkilere karşı koruduğu su götürmez bir gerçek ve buna bağlı olarak yaşlanmayı geciktirici etkisi olabilir elbette ki ama bu hatunun gençlik sırrının bu kadar basit olduğunu hiç sanmam. :smirk: